How Are You

How Are You 2.8.1

Rejestruj i analizuj swoje samopoczucie za pomocą ciekawej aplikacji na iPhone'a

How Are You to aplikacja, którą ciężko jednoznacznie sklasyfikować. Jest to narzędzie do zapisywania oraz analizowania własnych nastrojów. Za jej pomocą można prześledzić, jakie mamy samopoczucie w danym momencie i z czym może ono być związane.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobrze zaprojektowany interfejs
  • Ciekawy pomysł
  • Inteligentne powiadomienia
  • Prosta obsługa

Wady

  • Trudno określić jej skuteczność

Bardzo dobry
8

How Are You to aplikacja, którą ciężko jednoznacznie sklasyfikować. Jest to narzędzie do zapisywania oraz analizowania własnych nastrojów. Za jej pomocą można prześledzić, jakie mamy samopoczucie w danym momencie i z czym może ono być związane.

Śledź swoje nastroje

How Are You to aplikacja stworzona przez Quantum Lab. Jej celem jest rejestrowanie naszych wahań nastrojów oraz poprawa samopoczucia. Według twórców, aplikacja powstała na bazie naukowej wiedzy i może pomóc w poprawie naszego nastroju. Już sam proces rejestrowania i monitorowania odczuć może nieść pozytywne skutki. W końcu dokonując tej czynności uświadamiamy sobie, jak się w danym momencie czujemy i z czym to jest powiązane. Na tej podstawie możemy spróbować zmienić nastawienie lub czynnik generujący złe samopoczucie.

Jak to wszystko działa?

Korzystanie z How Are You opiera się na rozwiązywaniu kilka razy dziennie szybkiego testu, w którym jesteśmy pytani o skalę naszego nastroju. Za pomocą specjalnego interfejsu kołowego możemy określić, jaki jest. m.in. poziom naszego lęku, wstydu, pobudzenia czy aktywności. Dane te następnie są uśredniane i wyświetlane w postaci statystyk. Aplikacja konfrontuje je ze średnim nastrojem na świecie.

Po każdym teście How Are You pyta, co wpłynęło na nasz nastrój oraz, za co jesteśmy wdzięczni. Wpisy tworzą hasła - tagi, które następnie są wykorzystywane do dalszej analizy.

Ważny elementem How Are You jest właśnie analiza. Aby jednak uzyskać do niej dostęp, należy dokonać przynajmniej kilkudziesięciu testów. Analiza pokazuje wyniki ogólne oraz dla ostatnich 7 dni. Możemy prześledzić pozytywne i negatywne okoliczności, sprawdzić profil emocjonalny oraz które dni tygodnia szczególnie nam doskwierają.

How Are You to nader kompleksowe narzędzie. Sama aplikacja ma bardzo nowoczesny interfejs, który ułatwia korzystanie z jej funkcji.

Pomaga czy nie pomaga?

Ocena How Are You jest dość problematyczna. Jako narzędzie do śledzenia swoich nastrojów i samopoczucia oraz podstawowej analizy, How Are You wydaje się spełniać swoje zadanie. Ciekawie jest przekonać się, co wpływa na nasz zły nastrój i zastanowić się, jak to zmienić. Nie trudno również zauważyć, że z czasem nasz poziom zadowolenia, przynajmniej w statystykach, zaczyna rosnąć.

Czy jednak How Are You rzeczywiście może pomóc nam w przezwyciężaniu złego nastroju? Trudno powiedzieć - nie jestem psychologiem ekspertem. Na pewno nie zaszkodzi.

Najczęściej pobierane Edukacja i nauka na iphone

Więcej
How Are You

Download

How Are You 2.8.1

Opinie użytkowników o How Are You

Sponsorowany×